Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAPISY DO SEKCJI ZAINTERESOWAŃ JUŻ TRWAJĄ

Masz zdolności artystyczne, ciekawe zainteresowania lub chciałbyś się nauczyć czegoś nowego? Zapisz się do jednej z kilkunastu sekcji działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Nabór chętnych już trwa.

Tegoroczne oferta sępoleńskiej placówki jest wyjątkowo bogata. – Czekają na Was zajęcia wokalne, nauka gry na pianinie, instrumentach dętych, kilka zróżnicowanych wiekowo grup tanecznych, zajęcia dramowe, teatralne, ceramiczne i plastyczne w ramach których rozpoczynamy akademię portretu. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jak co roku przygotowaliśmy zajęcia dla najmłodszych, młodzieży, ale także dorosłych – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

 

Zapisy przyjmowane są bezpośrednio u instruktorów. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Szczegóły na stronie CKiS: https://ckissepolno.com.pl/

 

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Masz zdolności artystyczne, ciekawe zainteresowania lub chciałbyś się nauczyć czegoś nowego? Zapisz się do jednej z kilkunastu sekcji działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Nabór chętnych już trwa. Tegoroczne oferta sępoleńskiej placówki jest wyjątkowo bogata. – Czekają na Was zajęcia wokalne, nauka gry na pianinie, instrumentach dętych, kilka zróżnicowanych wiekowo grup tanecznych, zajęcia dramowe, teatralne, ceramiczne i plastyczne w ramach których rozpoczynamy akademię portretu. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jak co roku przygotowaliśmy zajęcia dla najmłodszych, młodzieży, ale także dorosłych – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.   Zapisy przyjmowane są bezpośrednio u instruktorów. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Szczegóły na stronie CKiS: https://ckissepolno.com.pl/   Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech