Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Promocja książki Adama Węsierskiego

Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza zaprasza na promocję najnowszej książki Adama Węsierskiego pt. "Sensacje i sekrety powiatu chojnickiego, sępoleńskiego i tucholskiego t.2." Spotkanie odbędzie się 13.09.2021 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 

  Kliknij aby odsłuchać Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza zaprasza na promocję najnowszej książki Adama Węsierskiego pt. Sensacje i sekrety powiatu chojnickiego, sępoleńskiego i tucholskiego t.2. Spotkanie odbędzie się 13.09.2021 r. (poniedziałek) o godz. 17:00  Powered By GSpeech

 

 

Plakat Sensacje i sekrety powiatu chojnickiego, sępoleńskiego i tucholskiego

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech