Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Sępólnie!

Jeśli pytacie czy jesteśmy za WAMi stęsknieni, to zapytajcie kogoś, czy na SAHARZE po kilku godzinach wędrówki komuś chce się pić??:) Jesteście naszą wodą potrzebną do życia... TĘSKNIMY i do SĘPÓLNA z wielkim sercem przybywamy!!! TAAAAAAAak!!!!!

Już 17.10.2021 (niedziela) o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Sztuki wystąpimy dla WAS.

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

17.10.2021 r.

godz. 17:00

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

cena biletu: 75 zł

Bilety do nabycia na stronie: www.biletyna.pl

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Jeśli pytacie czy jesteśmy za WAMi stęsknieni, to zapytajcie kogoś, czy na SAHARZE po kilku godzinach wędrówki komuś chce się pić??:) Jesteście naszą wodą potrzebną do życia... TĘSKNIMY i do SĘPÓLNA z wielkim sercem przybywamy!!! TAAAAAAAak!!!!! Już 17.10.2021 (niedziela) o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Sztuki wystąpimy dla WAS. To jest chore - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. To jest chore mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani i ten program w pełni to potwierdza. Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa. 17.10.2021 r. godz. 17:00 Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim cena biletu: 75 zł Bilety do nabycia na stronie: www.biletyna.pl     Powered By GSpeech

 

 

kabaret mlodych panow plakat

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech