Bielizna ciążowa

4 października 2017 r. na spotkaniu w Szkole Rodzenia, rozmawialiśmy o bieliźnie ciążowej: biustonoszach ciążowych i do karmienia, specjalnych koszulkach do karmienia oraz rajstopach ciążowych.


Ciąża to wspaniały okres w życiu kobiety – podczas oczekiwania na przyjście na świat maluszka, ciało kobiety w widoczny sposób się zmienia, zaokrągla, co wiąże się ze zmianą bielizny.


Bielizna ciążowa wykonana jest z bardzo wysokiej jakości materiałów oddychających, elastycznych, nie posiada szwów i zdobień, które mogłyby uciskać brzuszek. Ważne, aby kobieta będąca w ciąży, czuła się w bieliźnie komfortowo i swobodnie – nie może ona krępować ruchów ani być zbyt mocno opięta.


Zapraszamy na kolejne spotkanie!


Zadanie realizowane w ramach projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem IV” realizowanego przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. Projekt finansowany ze środków Gminy Sępólno Kraj.