Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZJAZD ODDZIAŁU GMINNEGO ZWIĄZKU OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RP W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Dnia 4 września 2021 r. Wiejskim Domu Kultury w Lutowie odbył się V Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  RP w Sępólnie Krajeńskim. W Zjeździe uczestniczyli delegaci ze wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie oraz zaproszeni goście.

W skład prezydium Zjazdu weszli: Dh Janusz Ancuta (OSP Komierowo), Dh Artur Cetnarski (OSP Sępólno),Dh Antoni Drobiewski (OSP Lutowo), Dh Juliusz Herman (OSP Lutówko), Dh Tadeusz Krawczyk (OSP Zalesie), Dh Mirosław Spelbert (OSP Lutowo), Dh Tobiasz Świniarski (OSP Wałdowo), Dh Piotr Warmiński (OSP Sępólno), Dh Sławomir Wierzchucki (OSP Wałdowo),

Zjazd podsumował pięcioletnią działalność Oddziału Gminnego Związku OSP RP, dokonał wyboru nowego Zarządu Oddziału Gminnego, Komisji Rewizyjnej oraz Delegatów na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Skład Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Sępólnie Krajeńskim   przedstawia się następująco:   Prezes Zarządu - Tobiasz Świniarski; Wiceprezes Zarządu- Janusz Ancuta; Wiceprezes Zarządu Antoni Drobiewski;  Komendant Gminny/Wiceprezes Zarządu- Artur Cetnarski; Skarbnik- Sławomir Wierzchucki; Sekretarz- Piotr Warmiński Członkowie Zarządu: Juliusz Herman, Tadeusz Krawczyk, Mirosław Spelbert.

Członkowie Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego ZOSP RP: Przewodniczący Komisji – Marian Papierowski ; Wiceprzewodniczący Komisji- Łukasz Radowski; Sekretarz Komisji- Leszek Gruszka.

Do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP wybrano następujących przedstawicieli: Tobiasz Świniarski- Prezes Zarządu Gminnego; Artur Cetnarski- Komendant Gminny/Wiceprezes Zarządu; Janusz Ancuta – Wiceprezes Zarządu; Sławomir Wierzchucki - Skarbnik Zarządu Gminnego.

Delegatami na Zjazd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP zostali: Marian Papierowski, Mirosław Spelbert, Juliusz Herman

W związku z zakończeniem pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP złożono podziękowania Dh Józefowi Olkowi za wieloletnią pracę społeczną na rzecz wszystkich jednostek z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie. Również podczas V Zjazdu wręczono Burmistrzowi Sępólna Krajeńskiego Panu Waldemarowi Stupałkowskiemu Złoty Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa nadany przez Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP  za wyróżniającą się działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

Oficjalnego zamknięcia obrad Zjazdu dokonał nowo wybrany Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Dh Tobiasz Świniarski.

 

  Kliknij aby odsłuchać Dnia 4 września 2021 r. Wiejskim Domu Kultury w Lutowie odbył się V Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  RP w Sępólnie Krajeńskim. W Zjeździe uczestniczyli delegaci ze wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie oraz zaproszeni goście. W skład prezydium Zjazdu weszli: Dh Janusz Ancuta (OSP Komierowo), Dh Artur Cetnarski (OSP Sępólno),Dh Antoni Drobiewski (OSP Lutowo), Dh Juliusz Herman (OSP Lutówko), Dh Tadeusz Krawczyk (OSP Zalesie), Dh Mirosław Spelbert (OSP Lutowo), Dh Tobiasz Świniarski (OSP Wałdowo), Dh Piotr Warmiński (OSP Sępólno), Dh Sławomir Wierzchucki (OSP Wałdowo), Zjazd podsumował pięcioletnią działalność Oddziału Gminnego Związku OSP RP, dokonał wyboru nowego Zarządu Oddziału Gminnego, Komisji Rewizyjnej oraz Delegatów na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP. Skład Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Sępólnie Krajeńskim   przedstawia się następująco:   Prezes Zarządu - Tobiasz Świniarski; Wiceprezes Zarządu- Janusz Ancuta; Wiceprezes Zarządu Antoni Drobiewski;  Komendant Gminny/Wiceprezes Zarządu- Artur Cetnarski; Skarbnik- Sławomir Wierzchucki; Sekretarz- Piotr Warmiński Członkowie Zarządu: Juliusz Herman, Tadeusz Krawczyk, Mirosław Spelbert. Członkowie Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego ZOSP RP: Przewodniczący Komisji – Marian Papierowski ; Wiceprzewodniczący Komisji- Łukasz Radowski; Sekretarz Komisji- Leszek Gruszka. Do Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP wybrano następujących przedstawicieli: Tobiasz Świniarski- Prezes Zarządu Gminnego; Artur Cetnarski- Komendant Gminny/Wiceprezes Zarządu; Janusz Ancuta – Wiceprezes Zarządu; Sławomir Wierzchucki - Skarbnik Zarządu Gminnego. Delegatami na Zjazd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP zostali: Marian Papierowski, Mirosław Spelbert, Juliusz Herman W związku z zakończeniem pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP złożono podziękowania Dh Józefowi Olkowi za wieloletnią pracę społeczną na rzecz wszystkich jednostek z terenu Gminy Sępólno Krajeńskie. Również podczas V Zjazdu wręczono Burmistrzowi Sępólna Krajeńskiego Panu Waldemarowi Stupałkowskiemu Złoty Medal Za Zasługi Dla Pożarnictwa nadany przez Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP  za wyróżniającą się działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Oficjalnego zamknięcia obrad Zjazdu dokonał nowo wybrany Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Dh Tobiasz Świniarski.   Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech