Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Zajęcia edukacyjne „Turysto, to musisz wiedzieć”

W Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci pn. „Turysto, to musisz wiedzieć”.

logo gmina,gci,dorosli dzieciom

We wrześniu od roku 1980 corocznie obchodzimy „Światowy Dzień Turystyki”, który został ustanowiony przez organizację kierowaną przez ONZ. W trakcie spotkania omówiliśmy najważniejsze pojęcia związane z turystyką i jej znaczeniem dla rozwoju. Poruszyliśmy także kwestie związane z m.in. z zasadami bezpieczeństwa w lesie, nad wodą i w górach, planowaniem podróży, zachowaniem porządku w odwiedzanych miejscach. Podczas zajęć przedstawiliśmy najciekawsze lokalizacje i zabytki w powiecie sępoleńskim oraz walory przyrodnicze naszego regionu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i udział w zajęciach, jednocześnie zapraszamy do Gminnego Centrum Informacji, gdzie można znaleźć publikacje na temat Sępólna Krajeńskiego i okolic, które przydadzą się do zaplanowania wycieczki po regionie.

wawrzyniec3

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać W Gminnym Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim odbyły się zajęcia edukacyjne dla dzieci pn. „Turysto, to musisz wiedzieć”. We wrześniu od roku 1980 corocznie obchodzimy „Światowy Dzień Turystyki”, który został ustanowiony przez organizację kierowaną przez ONZ. W trakcie spotkania omówiliśmy najważniejsze pojęcia związane z turystyką i jej znaczeniem dla rozwoju. Poruszyliśmy także kwestie związane z m.in. z zasadami bezpieczeństwa w lesie, nad wodą i w górach, planowaniem podróży, zachowaniem porządku w odwiedzanych miejscach. Podczas zajęć przedstawiliśmy najciekawsze lokalizacje i zabytki w powiecie sępoleńskim oraz walory przyrodnicze naszego regionu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i udział w zajęciach, jednocześnie zapraszamy do Gminnego Centrum Informacji, gdzie można znaleźć publikacje na temat Sępólna Krajeńskiego i okolic, które przydadzą się do zaplanowania wycieczki po regionie. Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.         Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech