Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Na drugie imię mam Improwizacja

Joanna Nowak z wykształcenia fizjoterapeuta, z zamiłowania podróżnik, fotograf, narciarz, w poniedziałkowe popołudnie 6 września była gościem Klubu Podróżnika przy sępoleńskiej bibliotece.

- Zawsze marzyłam o włóczędze po świecie, ale długo nie miałam na to odwagi. W pierwsze swoje podróże ruszyłam więc dopiero po studiach, najpierw w parze, potem sama. Poznawałam różne kraje, podróżując niskobudżetowo, głównie autostopem, z namiotem, zawsze blisko ludzi - opowiadała Joanna.
Nabrane doświadczenia dodały jej odwagi do realizacji największego życiowego marzenia. 6 maja 2014 roku wraz z 20-miesięczną córeczką Gają wyruszyła do Ameryki Południowej. Tak rozpoczęła się ich sześcioletnia podróż przez kilka kontynentów, w tym państwa Ameryki Łacińskiej oraz Azji Wschodniej i Centralnej. Podróżowałaby dalej, gdyby nie epidemia koronawirusa. To powód, przez który powróciły do Polski.

Podróże skłoniły ją do prowadzenia bloga (somosdos.pl), gdzie dzieli się swoimi wrażeniami i opowieściami z podróży, który w 2015 r. został wybrany Blogiem Roku w kategorii podróże.

Gaja przygotowała mini wystawkę, na której mogliśmy podziwiać rękodzieło pochodzące z różnych zakątków świata. Nasi klubowicze byli żywo zainteresowani różnymi aspektami życia w podróży m.in. edukacją córki, opieką zdrowotną, bezpieczeństwem. Pani Joanna wyczerpująco odpowiadała słuchaczom.

Spotkanie było zorganizowane w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

  Kliknij aby odsłuchać Joanna Nowak z wykształcenia fizjoterapeuta, z zamiłowania podróżnik, fotograf, narciarz, w poniedziałkowe popołudnie 6 września była gościem Klubu Podróżnika przy sępoleńskiej bibliotece. - Zawsze marzyłam o włóczędze po świecie, ale długo nie miałam na to odwagi. W pierwsze swoje podróże ruszyłam więc dopiero po studiach, najpierw w parze, potem sama. Poznawałam różne kraje, podróżując niskobudżetowo, głównie autostopem, z namiotem, zawsze blisko ludzi - opowiadała Joanna. Nabrane doświadczenia dodały jej odwagi do realizacji największego życiowego marzenia. 6 maja 2014 roku wraz z 20-miesięczną córeczką Gają wyruszyła do Ameryki Południowej. Tak rozpoczęła się ich sześcioletnia podróż przez kilka kontynentów, w tym państwa Ameryki Łacińskiej oraz Azji Wschodniej i Centralnej. Podróżowałaby dalej, gdyby nie epidemia koronawirusa. To powód, przez który powróciły do Polski. Podróże skłoniły ją do prowadzenia bloga (somosdos.pl), gdzie dzieli się swoimi wrażeniami i opowieściami z podróży, który w 2015 r. został wybrany Blogiem Roku w kategorii podróże. Gaja przygotowała mini wystawkę, na której mogliśmy podziwiać rękodzieło pochodzące z różnych zakątków świata. Nasi klubowicze byli żywo zainteresowani różnymi aspektami życia w podróży m.in. edukacją córki, opieką zdrowotną, bezpieczeństwem. Pani Joanna wyczerpująco odpowiadała słuchaczom. Spotkanie było zorganizowane w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.   Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech