Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

KABARET MŁODYCH PANÓW W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Są jeszcze wolne miejsca na pełen humoru wieczór z kabaretem Młodych Panów. Artyści wystąpią w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim w niedzielę (17.10) o godzinie 17.00.

  • Panowie zaprezentują sępoleńskiej publiczności swój najnowszy program zatytułowany „To jest chore”. Skecze w ramach tego programu dotykają kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień – zapowiada Michał Pick z CKiS w Sępólnie Krajeńskim. Jest to doskonała oferta dla miłośników żartu estradowego. Bilety w cenie 75 złotych są jeszcze do nabycia on-line poprzez serwis biletyna.pl. Sprzedaż prowadzi także Centrum Kultury i Sztuki codziennie w godzinach pracy sekretariatu.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Są jeszcze wolne miejsca na pełen humoru wieczór z kabaretem Młodych Panów. Artyści wystąpią w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim w niedzielę (17.10) o godzinie 17.00. Panowie zaprezentują sępoleńskiej publiczności swój najnowszy program zatytułowany „To jest chore”. Skecze w ramach tego programu dotykają kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień – zapowiada Michał Pick z CKiS w Sępólnie Krajeńskim. Jest to doskonała oferta dla miłośników żartu estradowego. Bilety w cenie 75 złotych są jeszcze do nabycia on-line poprzez serwis biletyna.pl. Sprzedaż prowadzi także Centrum Kultury i Sztuki codziennie w godzinach pracy sekretariatu. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

kabaret mlodych panow plakat

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech