Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Rekrutacja na wolontariuszy Szlachetnej Paczki

SZLACHETNA PACZKA SZUKA WOLONTARIUSZY

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze odwiedzają Rodziny, a Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

Wolontariuszki i Wolontariusze Szlachetnej Paczki dają szansę na zmianę w życiu potrzebujących rodzin, samotnych seniorów czy osób z niepełnosprawnościami ze swojej najbliższej okolicy. Docierają z pomocą tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, a gdzie wciąż jej brakuje.

Dołącz do Drużyny SuperW i działaj w swojej okolicy. Zgłoś się na www.szlachetnapaczka.pl!

Masz pytania? Chcesz zgłosić rodzinę? Pisz do nas na Facebooku Szlachetna Paczka - Sępólno Krajeńskie, albo zadzwoń pod nr 502 522 577.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać SZLACHETNA PACZKA SZUKA WOLONTARIUSZY Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze odwiedzają Rodziny, a Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. Wolontariuszki i Wolontariusze Szlachetnej Paczki dają szansę na zmianę w życiu potrzebujących rodzin, samotnych seniorów czy osób z niepełnosprawnościami ze swojej najbliższej okolicy. Docierają z pomocą tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, a gdzie wciąż jej brakuje. Dołącz do Drużyny SuperW i działaj w swojej okolicy. Zgłoś się na www.szlachetnapaczka.pl! Masz pytania? Chcesz zgłosić rodzinę? Pisz do nas na Facebooku Szlachetna Paczka - Sępólno Krajeńskie, albo zadzwoń pod nr 502 522 577.     Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech