Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Indywidualne korepetycje z informatyki

Musisz przygotować prezentację na lekcję, ale nie wiesz, jak korzystać z programu Powerpoint?

logo gmina,gci,dorosli dzieciom

Zastanawiasz się, jak stworzyć filmik ze zdjęć?

Chcesz przygotować plakat, ale nie znasz programu, w którym zrobisz to najlepiej?

Gminne Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” zaprasza uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentów na indywidualne szkolenia „Korepetycje z informatyki”. W trakcie indywidualnych szkoleń uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania pomocy w rozwiązywaniu zadań informatycznych na różnym szczeblu trudności.

W GCI można uzyskać pomoc w nauce różnych programów komputerowych, obsługi pakietu Office na poziomie podstawowym i zaawansowanym (Word, Powerpoint, Exel), także programów dostępnych online np. Emaze, Canva itp.

Studenci otrzymają pomoc z zakresu przygotowania i formatowania np. pracy dyplomowej, tworzenia zestawień, tabel, wykresów.

Zapraszamy do GCI od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

wawrzyniec3Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

 

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Musisz przygotować prezentację na lekcję, ale nie wiesz, jak korzystać z programu Powerpoint? Zastanawiasz się, jak stworzyć filmik ze zdjęć? Chcesz przygotować plakat, ale nie znasz programu, w którym zrobisz to najlepiej? Gminne Centrum Informacji przy Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” zaprasza uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentów na indywidualne szkolenia „Korepetycje z informatyki”. W trakcie indywidualnych szkoleń uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania pomocy w rozwiązywaniu zadań informatycznych na różnym szczeblu trudności. W GCI można uzyskać pomoc w nauce różnych programów komputerowych, obsługi pakietu Office na poziomie podstawowym i zaawansowanym (Word, Powerpoint, Exel), także programów dostępnych online np. Emaze, Canva itp. Studenci otrzymają pomoc z zakresu przygotowania i formatowania np. pracy dyplomowej, tworzenia zestawień, tabel, wykresów. Zapraszamy do GCI od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.           Powered By GSpeech

 

 

Korepetycje   plakat

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech