Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

KINOWE PROPOZYCJE NA WRZESIEŃ

„Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła”, „Teściowie”, „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” – to filmowe tytuły, które już niebawem będzie można obejrzeć w kinie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Seanse odbędą się w niedzielę (19.09) oraz w poniedziałek (20.09).

Film „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła” to propozycja dla dzieci. Adam, główny bohater filmu odkrywa, że może być on spokrewniony z Yeti. Przygody chłopca będzie można obejrzeć na wielkim ekranie w niedzielę o godzinie 14.00 i w poniedziałek o godzinie 15.15.

Film „Teściowie” to z kolei propozycja dla starszych widzów. Bohaterowie filmu będą szukali odpowiedzi na pytanie: czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę?. Projekcje tego filmu odbędą się: w niedzielę o 16.00 i 19.45 oraz w poniedziałek o 17.00 i 18.45.

Trzecią propozycją filmową będzie „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”. To komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. Projekcje tego filmu odbędą się w niedzielę o 17.45 oraz w poniedziałek o godzinie 20.30. Bilety są do nabycia on-line poprzez stronę: biletyna.pl lub bezpośrednio przed seansem.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła”, „Teściowie”, „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” – to filmowe tytuły, które już niebawem będzie można obejrzeć w kinie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Seanse odbędą się w niedzielę (19.09) oraz w poniedziałek (20.09). Film „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła” to propozycja dla dzieci. Adam, główny bohater filmu odkrywa, że może być on spokrewniony z Yeti. Przygody chłopca będzie można obejrzeć na wielkim ekranie w niedzielę o godzinie 14.00 i w poniedziałek o godzinie 15.15. Film „Teściowie” to z kolei propozycja dla starszych widzów. Bohaterowie filmu będą szukali odpowiedzi na pytanie: czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę?. Projekcje tego filmu odbędą się: w niedzielę o 16.00 i 19.45 oraz w poniedziałek o 17.00 i 18.45. Trzecią propozycją filmową będzie „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”. To komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. Projekcje tego filmu odbędą się w niedzielę o 17.45 oraz w poniedziałek o godzinie 20.30. Bilety są do nabycia on-line poprzez stronę: biletyna.pl lub bezpośrednio przed seansem. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.     Powered By GSpeech

 

 

 

KINO WE WRZEŚNIU 19.09

 

KINO WE WRZESNIU 20.09

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech