Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Spisz się w ZUS lub Urzędzie

Aby ułatwić mieszkańcom wywiązanie się z obowiązku spisowego zostanie uruchomiony w Biurze Terenowym ZUS w Sępólnie ul. T. Kościuszki 16 - w dniach 20 i 24 września dodatkowy Punkt Spisowy, w którym w  godzinach od 8 do 15 rachmistrz przeprowadzi wywiad spisowy. 

Do końca września, w dni robocze można także skorzystać z pomocy w Urzędzie Miejskim w Sępólnie  tel. 52 3894214,     52 3894211.

Niezbędne są numery PESEL wszystkich domowników.

Gminne Biuro Spisowe

w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Aby ułatwić mieszkańcom wywiązanie się z obowiązku spisowego zostanie uruchomiony w Biurze Terenowym ZUS w Sępólnie ul. T. Kościuszki 16 - w dniach 20 i 24 września dodatkowy Punkt Spisowy, w którym w  godzinach od 8 do 15 rachmistrz przeprowadzi wywiad spisowy.  Do końca września, w dni robocze można także skorzystać z pomocy w Urzędzie Miejskim w Sępólnie  tel. 52 3894214,     52 3894211. Niezbędne są numery PESEL wszystkich domowników. Gminne Biuro Spisowe w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech