Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która odbędzie się w dniu 29 września 2021 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. T. Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego.

Tematem sesji będzie:
1. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sępólno Krajeńskie.

2. Informacja o przyznanych stypendiach, nagrodach i wyróżnieniach Gminy Sępólno Krajeńskie dla uczniów za uzyskane w poprzednim roku szkolnym wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe.

3. Uchwały wg potrzeb.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.

 

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego w trosce o bezpieczeństwo zachęcam do śledzenia przebiegu sesji za pośrednictwem transmisji on-line w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie http://www.bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1143 oraz na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie https://www.gmina-sepolno.pl/index.php/rada-miejska/sesje-rady-miejskiej/60-kadencja-viii-lata-2018-2023

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dot. nagrywania oraz transmisji obrad Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim pdfKlauzula RODO

 

pdf1b) Porządek obrad XXXVI sesji RM

pdf7. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sępólno Kr.

pdf8. Informacja o przyznanych stypendiach, nagrodach i wyróżnieniach

pdf9a) Uchwała Nr XXXVI 2021 zmieniająca uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sepólno Kr.

pdf9b) Uchwała Nr XXXVI 2021 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Sepólno Krajeńskie.

pdf9c) Uchwała Nr XXXVI 2021 w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości (ul.Przemysłowa)

pdf9d) Uchwała Nr XXXVI 2021 w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowych (ul.Szkolna)

pdf9e) Uchwała Nr XXXVI 2021 w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających członka Rady

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która odbędzie się w dniu 29 września 2021 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. T. Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego. Tematem sesji będzie:1. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sępólno Krajeńskie. 2. Informacja o przyznanych stypendiach, nagrodach i wyróżnieniach Gminy Sępólno Krajeńskie dla uczniów za uzyskane w poprzednim roku szkolnym wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe. 3. Uchwały wg potrzeb. Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.   W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego w trosce o bezpieczeństwo zachęcam do śledzenia przebiegu sesji za pośrednictwem transmisji on-line w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie http://www.bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1143 oraz na stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie https://www.gmina-sepolno.pl/index.php/rada-miejska/sesje-rady-miejskiej/60-kadencja-viii-lata-2018-2023   Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dot. nagrywania oraz transmisji obrad Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Klauzula RODO   1b) Porządek obrad XXXVI sesji RM 7. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sępólno Kr. 8. Informacja o przyznanych stypendiach, nagrodach i wyróżnieniach 9a) Uchwała Nr XXXVI 2021 zmieniająca uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sepólno Kr. 9b) Uchwała Nr XXXVI 2021 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Sepólno Krajeńskie. 9c) Uchwała Nr XXXVI 2021 w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości (ul.Przemysłowa) 9d) Uchwała Nr XXXVI 2021 w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowych (ul.Szkolna) 9e) Uchwała Nr XXXVI 2021 w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających członka Rady       Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech