Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

SPOTKANIE Z JUSTYNĄ KOPIŃSKĄ

Dziennikarka, socjolożka i reportażystka - Justyna Kopińska, zagości w murach sępoleńskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (18.10) o godzinie 18.00.

Justyna Kopińska to wielokrotnie nagradzana dziennikarka. – Najsłynniejsze jej książki, to wydana w 2015 roku „Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadecie”, gdzie opisuje system kar stosowanych w zakonie prowadzonym od dawna przez siostry w Zabrzu. Rok później zbiór reportaży „Polska odwraca oczy”, dwa lata później książka „Z nienawiści do kobiet” i ostatnia, najnowsza „Obłęd”, w której opisuje sytuację osób psychicznie chorych znajdujących się w polskich szpitalach – zapowiada Grażyna Kędzierska, dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Wstęp na spotkanie z autorką będzie bezpłatny.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

  Kliknij aby odsłuchać Dziennikarka, socjolożka i reportażystka - Justyna Kopińska, zagości w murach sępoleńskiej Biblioteki Publicznej. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (18.10) o godzinie 18.00. Justyna Kopińska to wielokrotnie nagradzana dziennikarka. – Najsłynniejsze jej książki, to wydana w 2015 roku „Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadecie”, gdzie opisuje system kar stosowanych w zakonie prowadzonym od dawna przez siostry w Zabrzu. Rok później zbiór reportaży „Polska odwraca oczy”, dwa lata później książka „Z nienawiści do kobiet” i ostatnia, najnowsza „Obłęd”, w której opisuje sytuację osób psychicznie chorych znajdujących się w polskich szpitalach – zapowiada Grażyna Kędzierska, dyrektor Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim. Wstęp na spotkanie z autorką będzie bezpłatny. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach. Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech