Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

„Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr” – Magda Umer w Sępólnie Krajeńskim

Mamy przyjemność zaprosić Państwa ma koncert Magdy Umer, który odbędzie się w piątek 15 października 2021 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem w jej wykonaniu sprawiło, że w latach 70-tych ubiegłego stulecia śpiewane przez Umer piosenki stawały się wręcz przebojami. W trakcie koncertu usłyszymy piosenki między innymi Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Haliny Poświatowskiej, Wojciecha Młynarskiego Seweryna Krajewskiego czy Andrzeja Kurylewicza. Koncerty Magdy Umer odznaczają się wyjątkową atmosferą, przywiązaniem do słowa, jego wagi i znaczenia, Agnieszka Osiecka powiedziała kiedyś, że „Magda Umer nie śpiewa gardłem tylko duszą” i tak niezmiennie od roku 1973. Wkrótce tej magii uświadczyć będą mogli mieszkańcy Sępólna Krajeńskiego.

ZAPRASZAMY!

 15.10.2021 r.

godz. 18:00,

sala widowiskowa  CKiS w Sępólnie Krajeńskim

bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie CKiS

bądź za pośrednictwem strony www.ckissepolno.com.pl lub https://biletyna.pl/koncert/Koncert-jesienny-na-dwa-swierszcze-i-wiatr-Magda-Umer/Sepolno-Krajenskie

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Mamy przyjemność zaprosić Państwa ma koncert Magdy Umer, który odbędzie się w piątek 15 października 2021 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem w jej wykonaniu sprawiło, że w latach 70-tych ubiegłego stulecia śpiewane przez Umer piosenki stawały się wręcz przebojami. W trakcie koncertu usłyszymy piosenki między innymi Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Haliny Poświatowskiej, Wojciecha Młynarskiego Seweryna Krajewskiego czy Andrzeja Kurylewicza. Koncerty Magdy Umer odznaczają się wyjątkową atmosferą, przywiązaniem do słowa, jego wagi i znaczenia, Agnieszka Osiecka powiedziała kiedyś, że „Magda Umer nie śpiewa gardłem tylko duszą” i tak niezmiennie od roku 1973. Wkrótce tej magii uświadczyć będą mogli mieszkańcy Sępólna Krajeńskiego. ZAPRASZAMY!  15.10.2021 r. godz. 18:00, sala widowiskowa  CKiS w Sępólnie Krajeńskim bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie CKiS bądź za pośrednictwem strony www.ckissepolno.com.pl lub https://biletyna.pl/koncert/Koncert-jesienny-na-dwa-swierszcze-i-wiatr-Magda-Umer/Sepolno-Krajenskie     Powered By GSpeech

 

 

 

 

magda umer plakat big

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech