Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Warsztaty teatralne

Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza dzieci w wieku 8-11 lat na warsztaty z aktorami teatru „TeatRyle”, które stanowić będą inauguracje cotygodniowych zajęć bibliotecznej grupy teatralnej „Balbina”.

Warsztaty tego typu  pozwalają wydobyć drzemiący w uczestnikach talent oraz wzmacniają pozytywne zachowania! Zainteresowanych zapraszamy 15.10.2021 r. o godzinie 14:00!

Warsztaty organizowane w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza dzieci w wieku 8-11 lat na warsztaty z aktorami teatru „TeatRyle”, które stanowić będą inauguracje cotygodniowych zajęć bibliotecznej grupy teatralnej „Balbina”. Warsztaty tego typu  pozwalają wydobyć drzemiący w uczestnikach talent oraz wzmacniają pozytywne zachowania! Zainteresowanych zapraszamy 15.10.2021 r. o godzinie 14:00! Warsztaty organizowane w ramach projektu „Biblioteczny niezbędnik” współfinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.     Powered By GSpeech

 

 

 

teatryle

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech