Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Życzenia

Szanowni Państwo

    Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty

wawrzyniec3Jak co roku Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do złożenia serdecznych podziękowań za pracę na rzecz dzieci i młodzieży: Dyrektorom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty naszych szkół i przedszkoli.

Pragniemy podziękować Państwu za trud włożony w edukację i wychowywanie naszych młodych mieszkańców, pogłębianie wiedzy, kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych oraz wskazywanie ponadczasowych wartości. Pracownikom administracji i obsługi dziękujemy za ciągłą dbałość o sprawne funkcjonowanie naszych placówek, utrzymanie ich wysokiej estetyki, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa.

Trwająca przez wiele miesięcy sytuacja epidemiologiczna postawiła przed nami nowe, nieznane dotąd wyzwania. Zachowanie reżimów sanitarnych, a niekiedy nauka zdalna, bardzo zmieniły nasze życie szkolne i osobiste. Dziękujemy za to, że razem przezwyciężyliśmy te trudności. Wszyscy mamy nadzieję na powrót do normalności.

Niech towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania pozytywnych postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory. Życzymy satysfakcji z pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej.

Proszę przyjąć także najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.                                                          

                                                                                       

Burmistrz  Sępólna Krajeńskiego

Waldemar Stupałkowski

Sępólno Krajeńskie, 14 października 2021 r.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Szanowni Państwo     Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty Jak co roku Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do złożenia serdecznych podziękowań za pracę na rzecz dzieci i młodzieży: Dyrektorom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty naszych szkół i przedszkoli. Pragniemy podziękować Państwu za trud włożony w edukację i wychowywanie naszych młodych mieszkańców, pogłębianie wiedzy, kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych oraz wskazywanie ponadczasowych wartości. Pracownikom administracji i obsługi dziękujemy za ciągłą dbałość o sprawne funkcjonowanie naszych placówek, utrzymanie ich wysokiej estetyki, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Trwająca przez wiele miesięcy sytuacja epidemiologiczna postawiła przed nami nowe, nieznane dotąd wyzwania. Zachowanie reżimów sanitarnych, a niekiedy nauka zdalna, bardzo zmieniły nasze życie szkolne i osobiste. Dziękujemy za to, że razem przezwyciężyliśmy te trudności. Wszyscy mamy nadzieję na powrót do normalności. Niech towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania pozytywnych postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory. Życzymy satysfakcji z pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej. Proszę przyjąć także najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.                                                                                                                                                   Burmistrz  Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski Sępólno Krajeńskie, 14 października 2021 r.     Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech