Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Zebranie Wiejskie Sołectwa Trzciany

W dniu  12 października 2021r. odbyło się Zebranie Wiejskie Sołectwa Trzciany, któremu przewodniczył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski.

W zebraniu uczestniczyli mieszkańcy Sołectwa oraz zaproszeni goście:

  1. Franciszek Lesinski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim,
  2. Antoni  Dolny - Radny Rady Miejskiej,
  3. Tadeusz Gapa- były Sołtys Sołectwa  Trzciany,
  4. Pracownicy Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim.

Na Zebraniu Wiejskim Pan Tadeusz Gapa - były Sołtys Sołectwa Trzciany przedstawił sprawozdanie z działalności Sołtysa za okres od 1.01.2021r do 30.09.2021roku oraz sprawozdanie z wykonania funduszu sołeckiego za w/w okres. Sprawozdania te zostały jednogłośnie przyjęte przez mieszkańców Sołectwa.

Przeprowadzone  zostały wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej.

Jedyną kandydaturą na sołtysa Sołectwa Trzciany  był  Pan Łukasz Smoliński, który otrzymał 29 głosów poparcia, 4 głosy przeciw na 33 mieszkańców uprawnionych do głosowania, obecnych na zebraniu wiejskim.

Następnie przeprowadzono wybory do Rady Sołeckiej, członkami Rady Sołeckiej Sołectwa Trzciany zostali:  

1.Ciołek Kamila

2.Kurowska Ilona

3.Skórczewski Filip

4.Wegner Daria

Władze Samorządowe Gminy Sępólno Krajeńskie podziękowały Tadeuszowi Gapie który pełnił funkcję Sołtysa do dnia 30 września 2021r., za trud codziennej pracy i złożyły gratulacje nowo wybranemu  Sołtysowi.

Główne problemy przedstawione na zebraniu przez mieszkańców Sołectwa Trzciany:

1.Budowa nowego placu zabaw.

2.Montaż lampy –Trzciany  (Osada).

3.Budowa wiaty na przystanku autobusowym.

  Kliknij aby odsłuchać W dniu  12 października 2021r. odbyło się Zebranie Wiejskie Sołectwa Trzciany, któremu przewodniczył Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Pan Waldemar Stupałkowski. W zebraniu uczestniczyli mieszkańcy Sołectwa oraz zaproszeni goście: Franciszek Lesinski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, Antoni  Dolny - Radny Rady Miejskiej, Tadeusz Gapa- były Sołtys Sołectwa  Trzciany, Pracownicy Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim. Na Zebraniu Wiejskim Pan Tadeusz Gapa - były Sołtys Sołectwa Trzciany przedstawił sprawozdanie z działalności Sołtysa za okres od 1.01.2021r do 30.09.2021roku oraz sprawozdanie z wykonania funduszu sołeckiego za w/w okres. Sprawozdania te zostały jednogłośnie przyjęte przez mieszkańców Sołectwa. Przeprowadzone  zostały wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej. Jedyną kandydaturą na sołtysa Sołectwa Trzciany  był  Pan Łukasz Smoliński, który otrzymał 29 głosów poparcia, 4 głosy przeciw na 33 mieszkańców uprawnionych do głosowania, obecnych na zebraniu wiejskim. Następnie przeprowadzono wybory do Rady Sołeckiej, członkami Rady Sołeckiej Sołectwa Trzciany zostali:   1.Ciołek Kamila 2.Kurowska Ilona 3.Skórczewski Filip 4.Wegner Daria Władze Samorządowe Gminy Sępólno Krajeńskie podziękowały Tadeuszowi Gapie który pełnił funkcję Sołtysa do dnia 30 września 2021r., za trud codziennej pracy i złożyły gratulacje nowo wybranemu  Sołtysowi. Główne problemy przedstawione na zebraniu przez mieszkańców Sołectwa Trzciany: 1.Budowa nowego placu zabaw. 2.Montaż lampy –Trzciany  (Osada). 3.Budowa wiaty na przystanku autobusowym. Powered By GSpeech

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech