Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Zgłoszenia wystawców na XV Dzień Adwentowy!

Zapraszamy wystawców do zgłaszania swoich stoisk w XV Dniu Adwentowym, który będzie miał miejsce 18 grudnia na Targowisku Miejskim "Mój Rynek" w Sępólnie Krajeńskim. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 52 388 01 60.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 10.12.2021 r.

Liczba stoisk jest ograniczona.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

  Kliknij aby odsłuchać Zapraszamy wystawców do zgłaszania swoich stoisk w XV Dniu Adwentowym, który będzie miał miejsce 18 grudnia na Targowisku Miejskim Mój Rynek w Sępólnie Krajeńskim. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 52 388 01 60. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 10.12.2021 r. Liczba stoisk jest ograniczona. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim   Powered By GSpeech

 

 

 

wystawcy plakat big

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech