Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Świąteczna fabryka Elfów

Nie jest tajemnicą, że Święty Mikołaj co roku wyruszając w świąteczną trasę zatrzymuje się w Sępólnie Krajeńskim.

Bywało tak, że zmęczony podróżą zasypiał w centrum miasta i przy pomocy przedszkolaków, musieliśmy budzić go by zdążył odwiedzić wszystkie oczekujące na niego dzieci. Tym razem Święty postanowił zostać u nas nieco dłużej. Z początkiem grudnia na rynku miejskim pojawi się sprowadzony prosto z Laponii mobilny dom Świętego Mikołaja! Zapracowany Święty zabiera ze sobą w podróż elfy, które 3 grudnia będą przyjmowały w jego imieniu listy. Takiej okazji nie wolno przegapić! Następna będzie dopiero za rok! Zapraszamy!

03.12.2021 r.

godz. 11.00-13.00, 16:00-18:00

Rynek Miejski w Sępólnie Krajeńskim

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Nie jest tajemnicą, że Święty Mikołaj co roku wyruszając w świąteczną trasę zatrzymuje się w Sępólnie Krajeńskim. Bywało tak, że zmęczony podróżą zasypiał w centrum miasta i przy pomocy przedszkolaków, musieliśmy budzić go by zdążył odwiedzić wszystkie oczekujące na niego dzieci. Tym razem Święty postanowił zostać u nas nieco dłużej. Z początkiem grudnia na rynku miejskim pojawi się sprowadzony prosto z Laponii mobilny dom Świętego Mikołaja! Zapracowany Święty zabiera ze sobą w podróż elfy, które 3 grudnia będą przyjmowały w jego imieniu listy. Takiej okazji nie wolno przegapić! Następna będzie dopiero za rok! Zapraszamy! 03.12.2021 r. godz. 11.00-13.00, 16:00-18:00 Rynek Miejski w Sępólnie Krajeńskim Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

świąteczna fabryka elfów big

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech