Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Ho Ho Ho - Świąteczne Spotkanie z Mikołajem!

Uwaga dzieci!


Już niebawem jeden z najbardziej oczekiwanych dni w świątecznym kalendarzu. 6 grudnia przybędzie do centrum naszego miasta poczciwy dziadunio - Święty Mikołaj. Tym razem przygotowaliśmy dla naszego gościa sprowadzoną prosto z Laponii baśniową chatkę, która mamy nadzieję i Wam zapadnie w pamięci. Koniecznie bądźcie z nami! Takiej okoliczności nie wolno przegapić! Z całą pewnością spotkanie z tak długo oczekiwanym gościem, przyniesie Wam wiele radości i przybliży niepowtarzalną magię zbliżających się Świąt. Przesyłamy radosne Ho Ho Ho i z niecierpliwością wypatrujemy Was w samym sercu Sępólna Krajeńskiego już 6 grudnia.
Do zobaczenia!

6 grudnia 2021 r.

godz. 11:00-13:00, 16:00-18:00

Rynek Miejski w Sępólnie Krajeńskim

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

  Kliknij aby odsłuchać Uwaga dzieci! Już niebawem jeden z najbardziej oczekiwanych dni w świątecznym kalendarzu. 6 grudnia przybędzie do centrum naszego miasta poczciwy dziadunio - Święty Mikołaj. Tym razem przygotowaliśmy dla naszego gościa sprowadzoną prosto z Laponii baśniową chatkę, która mamy nadzieję i Wam zapadnie w pamięci. Koniecznie bądźcie z nami! Takiej okoliczności nie wolno przegapić! Z całą pewnością spotkanie z tak długo oczekiwanym gościem, przyniesie Wam wiele radości i przybliży niepowtarzalną magię zbliżających się Świąt. Przesyłamy radosne Ho Ho Ho i z niecierpliwością wypatrujemy Was w samym sercu Sępólna Krajeńskiego już 6 grudnia. Do zobaczenia! 6 grudnia 2021 r. godz. 11:00-13:00, 16:00-18:00 Rynek Miejski w Sępólnie Krajeńskim Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim   Powered By GSpeech

 

 

świąteczne spotkanie z mikołajem big

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech