Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ŚWIEĆ SIĘ z Energą | GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE! | GŁOSUJ NA NASZE MIASTO

Mamy przyjemność poinformować, że miasto Sępólno Krajeńskie zostało zgłoszone przez mieszkańców do nagrody dla najpiękniej rozświetlonych na święta miast w Polsce w ramach akcji ŚWIEĆ SIĘ z Energą. Mieszkańcy w ten sposób docenili świąteczne iluminacje, które pięknie zdobią miasto.

unnamed

 

 

Aktualne wyniki bezpłatnego głosowania i wszystkie informacje o akcji można znaleźć w internecie pod adresem: www.pomorska.pl/SwiecSie, www.expressbydgoski.pl/SwiecSie i www.nowosci.com.pl/SwiecSie

 

 

Głosy na miasto Sępólno Krajeńskie można oddać pod adresami:

 

W wojewódzkim etapie plebiscytu na miasta można głosować online od 10 grudnia br. do 11 stycznia 2022 r. Każdy może oddać do 10 głosów dziennie, a swoje punkty można przekazać na więcej niż jedną miejscowość.

 

To już XIII edycja wielkiej, ogólnopolskiej akcji, w której świąteczne iluminacje polskich miast nagradza Energa z Grupy ORLEN - jeden z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. W plebiscycie, głosami mieszkańców wszystkich województw, przyznany zostanie tytuł Świetlnej Stolicy każdego województwa, a w finale ogólnopolskim - Świetlnej Stolicy Polski. W tym roku w naszym regionie partnerem realizującym plebiscyt jest "Gazeta Pomorska", "Express Bydgoski" i "Nowości Toruńskie", nasz serwis internetowy oraz lokalne serwisy www.naszemiasto.pl.

W akcji ŚWIEĆ SIĘ z Energą, obok rywalizacji miast, najważniejszy jest jej szczytny cel. Nagrodami dla 16 najpiękniej rozświetlonych miast w całym kraju będzie wsparcie charytatywne – energooszczędny sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 złotych. Trafi on do najbardziej potrzebujących osób, lub instytucji pomocowych, wskazanych przez miasta-laureatów. Dodatkowo nagrodami będą także wirusobójcze lampy UV-C dostarczone przez spółkę Energa Oświetlenie, a w ogólnopolskim finale nowoczesna, warta 25 000 zł, instalacja fotowoltaiczna zrealizowana przez spółkę Energa Obrót dla wskazanej przez miasto placówki użyteczności publicznej.

 

  Kliknij aby odsłuchać Mamy przyjemność poinformować, że miasto Sępólno Krajeńskie zostało zgłoszone przez mieszkańców do nagrody dla najpiękniej rozświetlonych na święta miast w Polsce w ramach akcji ŚWIEĆ SIĘ z Energą. Mieszkańcy w ten sposób docenili świąteczne iluminacje, które pięknie zdobią miasto.     Aktualne wyniki bezpłatnego głosowania i wszystkie informacje o akcji można znaleźć w internecie pod adresem: www.pomorska.pl/SwiecSie, www.expressbydgoski.pl/SwiecSie i www.nowosci.com.pl/SwiecSie     Głosy na miasto Sępólno Krajeńskie można oddać pod adresami: https://pomorska.pl/p/kandydat/sepolno-krajenskie%2C2404807/ https://expressbydgoski.pl/p/kandydat/sepolno-krajenskie%2C2404807/ https://nowosci.com.pl/p/kandydat/sepolno-krajenskie%2C2404807/   W wojewódzkim etapie plebiscytu na miasta można głosować online od 10 grudnia br. do 11 stycznia 2022 r. Każdy może oddać do 10 głosów dziennie, a swoje punkty można przekazać na więcej niż jedną miejscowość.   To już XIII edycja wielkiej, ogólnopolskiej akcji, w której świąteczne iluminacje polskich miast nagradza Energa z Grupy ORLEN - jeden z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. W plebiscycie, głosami mieszkańców wszystkich województw, przyznany zostanie tytuł Świetlnej Stolicy każdego województwa, a w finale ogólnopolskim - Świetlnej Stolicy Polski. W tym roku w naszym regionie partnerem realizującym plebiscyt jest Gazeta Pomorska, Express Bydgoski i Nowości Toruńskie, nasz serwis internetowy oraz lokalne serwisy www.naszemiasto.pl. W akcji ŚWIEĆ SIĘ z Energą, obok rywalizacji miast, najważniejszy jest jej szczytny cel. Nagrodami dla 16 najpiękniej rozświetlonych miast w całym kraju będzie wsparcie charytatywne – energooszczędny sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 złotych. Trafi on do najbardziej potrzebujących osób, lub instytucji pomocowych, wskazanych przez miasta-laureatów. Dodatkowo nagrodami będą także wirusobójcze lampy UV-C dostarczone przez spółkę Energa Oświetlenie, a w ogólnopolskim finale nowoczesna, warta 25 000 zł, instalacja fotowoltaiczna zrealizowana przez spółkę Energa Obrót dla wskazanej przez miasto placówki użyteczności publicznej.   Powered By GSpeech

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech