Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie

Informuje, że w terminie od 1 do 31 stycznia 2022r. można zgłaszać kandydatów do nagrody Przedsiębiorca Roku 2021 w Gminie Sępólno Krajeńskie ustanowionej Uchwałą Nr XLVIII/374/14 Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim z dnia 28 sierpnia 2014r. w sprawie ustanowienia nagrody pod nazwą „Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie”

Wnioski o uhonorowanie przedsiębiorców, którzy wnieśli trwały wkład w rozwój społeczny i gospodarczy Gminy Sępolno Krajeńskie mogą składać podmioty uprawnione do zgłaszania kandydatów:

  1. Burmistrz Sępólna Krajeńskiego;
  2. Grupa co najmniej 8 radnych Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim;
  3. Grupa co najmniej 3 przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie;
  4. Statutowy organ wykonawczy organizacji pozarządowych, społecznych, gospodarczych, zawodowych, związków działających na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie;
  5. Grupa co najmniej 100 mieszkańców ujętych w stałym rejestrze wyborców.

Wnioski o przyznanie nagrody należy składać  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim ul. Tadeusza Kościuszki 11, 89-400 Sępolno Krajeńskie pokój 10, w terminie od 1 do 31 stycznia 2022r. (od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy), lub przesłać przy pomocy operatora pocztowego.

Do pobrania:

docxWzór wniosku o przyznanie nagrody      

pdfWzór wniosku o przyznanie nagrody  

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Informuje, że w terminie od 1 do 31 stycznia 2022r. można zgłaszać kandydatów do nagrody Przedsiębiorca Roku 2021 w Gminie Sępólno Krajeńskie ustanowionej Uchwałą Nr XLVIII/374/14 Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim z dnia 28 sierpnia 2014r. w sprawie ustanowienia nagrody pod nazwą „Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie” Wnioski o uhonorowanie przedsiębiorców, którzy wnieśli trwały wkład w rozwój społeczny i gospodarczy Gminy Sępolno Krajeńskie mogą składać podmioty uprawnione do zgłaszania kandydatów: Burmistrz Sępólna Krajeńskiego; Grupa co najmniej 8 radnych Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim; Grupa co najmniej 3 przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie; Statutowy organ wykonawczy organizacji pozarządowych, społecznych, gospodarczych, zawodowych, związków działających na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie; Grupa co najmniej 100 mieszkańców ujętych w stałym rejestrze wyborców. Wnioski o przyznanie nagrody należy składać  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim ul. Tadeusza Kościuszki 11, 89-400 Sępolno Krajeńskie pokój 10, w terminie od 1 do 31 stycznia 2022r. (od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy), lub przesłać przy pomocy operatora pocztowego. Do pobrania: Wzór wniosku o przyznanie nagrody       Wzór wniosku o przyznanie nagrody       Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech