Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

MÓJ ROBOT I JA – ZIMOWE FERIE W CKIS

Dzieci w wieku od 7 do 12 lat mogą wziąć udział w warsztatach z robotyki. Zajęcia organizuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Obędą się one w pierwszym tygodniu ferii, czyli w dniach od 17 do 21 stycznia. Zapisy już są przyjmowane.

Proponowane warsztaty to ciekawa oferta dla młodych miłośników nowoczesnych technologii.


– Podczas kreatywnych spotkań przygotowanych przez naszych animatorów, będziemy starali się poznać realne możliwości tych fantastycznych urządzeń, jakimi są mini roboty. Uczestnicy zajęć będą mogli także uczestniczyć w ciekawych eksperymentach w rezultacie których, staną się twórcami widowiskowego pokazu finałowego – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Udział w zajęciach będzie płatny. Koszt to 200 złotych. Zapisy chętnych są już przyjmowane w sekretariacie CKiS.

 

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Dzieci w wieku od 7 do 12 lat mogą wziąć udział w warsztatach z robotyki. Zajęcia organizuje Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Obędą się one w pierwszym tygodniu ferii, czyli w dniach od 17 do 21 stycznia. Zapisy już są przyjmowane. Proponowane warsztaty to ciekawa oferta dla młodych miłośników nowoczesnych technologii. – Podczas kreatywnych spotkań przygotowanych przez naszych animatorów, będziemy starali się poznać realne możliwości tych fantastycznych urządzeń, jakimi są mini roboty. Uczestnicy zajęć będą mogli także uczestniczyć w ciekawych eksperymentach w rezultacie których, staną się twórcami widowiskowego pokazu finałowego – mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Udział w zajęciach będzie płatny. Koszt to 200 złotych. Zapisy chętnych są już przyjmowane w sekretariacie CKiS.   Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech