Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

FERIE NA SPORTOWO – RUSZYŁY ZAPISY

Dzieci z roczników od 2010 do 2013 mogą wziąć udział w feryjnych zajęciach sportowych organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Zapisy chętnych już ruszyły.

 

Wszystkie treningi będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00. To zajęcia ruchowe dostosowane do wieku ich uczestników. – Są tam gry i zabawy, gra w piłkę nożną, gra w unihokeja, ścianka wspinaczkowa, wszystko to co tutaj na naszej hali możemy przeprowadzić - mówi Sławomir Gołąbek, trener w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Każdy uczestnik zajęć na miejscu otrzyma także dwa posiłki.  

 

Półkolonie będą organizowane w dwóch pięciodniowych turnusach. Pierwszy w pierwszym tygodniu ferii, drugi w drugim tygodniu. Zajęcia ruszają już od poniedziałku (17.01). Wszyscy chętni mogą się już zapisywać. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat CSiR. Udział w półkoloniach jest odpłatny. Kosztuje on 270 złotych za dziecko. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na zniżki. Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania ofertą, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Dzieci z roczników od 2010 do 2013 mogą wziąć udział w feryjnych zajęciach sportowych organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Zapisy chętnych już ruszyły.   Wszystkie treningi będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00. To zajęcia ruchowe dostosowane do wieku ich uczestników. – Są tam gry i zabawy, gra w piłkę nożną, gra w unihokeja, ścianka wspinaczkowa, wszystko to co tutaj na naszej hali możemy przeprowadzić - mówi Sławomir Gołąbek, trener w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Każdy uczestnik zajęć na miejscu otrzyma także dwa posiłki.     Półkolonie będą organizowane w dwóch pięciodniowych turnusach. Pierwszy w pierwszym tygodniu ferii, drugi w drugim tygodniu. Zajęcia ruszają już od poniedziałku (17.01). Wszyscy chętni mogą się już zapisywać. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat CSiR. Udział w półkoloniach jest odpłatny. Kosztuje on 270 złotych za dziecko. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na zniżki. Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania ofertą, decydować będzie kolejność zgłoszeń.   Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech