Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

FINAŁ SĘPOLEŃSKIEJ LIGI FUTSALU JUŻ JUTRO

Po dwóch miesiącach zmagań, dwie najlepsze drużyny zmierzą się w meczu finałowym Pucharu Ligi Sępoleńskiej Ligi Futsalu. Widowisko będzie można obejrzeć w hali Krajna Arena w sobotę (15.01) o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

 

Sępoleńska Liga Futsalu ma już dziesięcioletnią tradycję. Drużyny tworzą sportowcy amatorzy. Czasami zdarzają się też teamy budowane na bazie zawodników na stałe trenujących w okolicznych klubach. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn. Najbliższa sobota będzie finałem zimowych zmagań.

 

- Jest to też dzień w którym podsumowujemy całe rozgrywki. Wręczone zostaną trofea dla najlepszych zawodników oraz drużyn, które brały udział w rozgrywkach w ostatnich dwóch miesiącach – mówi Sławomir Gołąbek, trener z Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim.

 

Całość poprzedzi jednak mecz finałowy o puchar ligi. Zmierzą się w nim drużyny Kamień Team i Smart Dach. Zwycięzcą Sępoleńskiej Ligi Futsalu jest drużyna Natura Meble.

 

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Po dwóch miesiącach zmagań, dwie najlepsze drużyny zmierzą się w meczu finałowym Pucharu Ligi Sępoleńskiej Ligi Futsalu. Widowisko będzie można obejrzeć w hali Krajna Arena w sobotę (15.01) o godzinie 17.00. Wstęp wolny.   Sępoleńska Liga Futsalu ma już dziesięcioletnią tradycję. Drużyny tworzą sportowcy amatorzy. Czasami zdarzają się też teamy budowane na bazie zawodników na stałe trenujących w okolicznych klubach. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn. Najbliższa sobota będzie finałem zimowych zmagań.   - Jest to też dzień w którym podsumowujemy całe rozgrywki. Wręczone zostaną trofea dla najlepszych zawodników oraz drużyn, które brały udział w rozgrywkach w ostatnich dwóch miesiącach – mówi Sławomir Gołąbek, trener z Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim.   Całość poprzedzi jednak mecz finałowy o puchar ligi. Zmierzą się w nim drużyny Kamień Team i Smart Dach. Zwycięzcą Sępoleńskiej Ligi Futsalu jest drużyna Natura Meble.   Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

23fc22c11bc9d87490107fd70de84ccc

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech