Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - luty 2022

Już nie tylko Plac Wolności – władze Sępólna Krajeńskiego chcą rozszerzyć strefę płatnego parkowania także na inne części miasta, i właśnie od tej informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń lutego w gminie Sępólno.

Oprócz tego w programie powiemy dlaczego cały czas nie został rozstrzygnięty przetarg na budowę trzeciego przedszkola w mieście, i jakie wnioski gmina Sępólno złożyła do Funduszu Inwestycji Strategicznych. Później powiemy o remoncie ulicy Wyspiańskiego, oraz o gali wręczenia nagrody „Sportowiec roku 2021”.

 

  Kliknij aby odsłuchać Już nie tylko Plac Wolności – władze Sępólna Krajeńskiego chcą rozszerzyć strefę płatnego parkowania także na inne części miasta, i właśnie od tej informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń lutego w gminie Sępólno. Oprócz tego w programie powiemy dlaczego cały czas nie został rozstrzygnięty przetarg na budowę trzeciego przedszkola w mieście, i jakie wnioski gmina Sępólno złożyła do Funduszu Inwestycji Strategicznych. Później powiemy o remoncie ulicy Wyspiańskiego, oraz o gali wręczenia nagrody „Sportowiec roku 2021”.   Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech