Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - marzec 2022

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy rozstrzygnęła pierwszy przetarg dotyczący budowy obwodnic Kamienia i Sępólna Krajeńskiego, i właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń marca w gminie Sępólno.

Oprócz tego w programie powiemy o tak zwanej „małej obwodnicy” Sępólna, i o tym dlaczego nie udał się przetarg na budowę trzeciego przedszkola w mieście. Później sprawdzimy co dzieje się na budowie ulicy Wyspiańskiego, i w centrum Wysokiej Krajeńskiej, oraz jak przebiega wydawanie numerów PESEL uchodźcom z Ukrainy. Na koniec powiemy, kto zniszczył choinkę w centrum Sępólna tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy rozstrzygnęła pierwszy przetarg dotyczący budowy obwodnic Kamienia i Sępólna Krajeńskiego, i właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń marca w gminie Sępólno. Oprócz tego w programie powiemy o tak zwanej „małej obwodnicy” Sępólna, i o tym dlaczego nie udał się przetarg na budowę trzeciego przedszkola w mieście. Później sprawdzimy co dzieje się na budowie ulicy Wyspiańskiego, i w centrum Wysokiej Krajeńskiej, oraz jak przebiega wydawanie numerów PESEL uchodźcom z Ukrainy. Na koniec powiemy, kto zniszczył choinkę w centrum Sępólna tuż przed świętami Bożego Narodzenia.     Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech