Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - kwiecień 2022

„Nie ma na co czekać” – mówią władze Sępólna Krajeńskiego, i decydują o rozstrzygnięciu przetargu na budowę trzeciego przedszkola w mieście.

Właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń kwietnia w gminie Sępólnie, ale to nie wszystko. W programie powiemy także o remoncie drogi we Włościborzu i budowie miejsca rekreacji w Dziechowie. Później informacja o planach budowy Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Sępólnie, a na koniec kilka słów na temat zieleni na zrewitalizowanym Placu Wolności.

  Kliknij aby odsłuchać „Nie ma na co czekać” – mówią władze Sępólna Krajeńskiego, i decydują o rozstrzygnięciu przetargu na budowę trzeciego przedszkola w mieście. Właśnie od tych informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń kwietnia w gminie Sępólnie, ale to nie wszystko. W programie powiemy także o remoncie drogi we Włościborzu i budowie miejsca rekreacji w Dziechowie. Później informacja o planach budowy Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Sępólnie, a na koniec kilka słów na temat zieleni na zrewitalizowanym Placu Wolności. Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech