Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Szanowni Mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie!!!

Dnia 30 CZERWCA 2022 roku mija termin złożenia deklaracji o posiadanym źródle ciepła w budynku lub lokalu mieszkalnym, ale także w lokalu użytkowym (sklep, biuro, garaż, altana itp.).

Jeżeli jeszcze nie dokonali Państwo tego obowiązku to pozostał miesiąc, aby  w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Sępólnie Kraj. (pokój nr 10) złożyć deklarację. Jeżeli posiadają Państwo profil zaufany to jest możliwość złożenia deklaracji przez internet (strona www.gunb.gov.pl). Po terminie mogą zostać naliczane kary grzywny nawet w kwocie 5.000 zł za niewypełnienie obowiązku ustawowego.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 52 389 42 54

Deklaracja A – dla budynków i lokali mieszkalnych 

https://www.gunb.gov.pl/sites/default/files/pliki/dokumenty/deklaracja_a_v.1.4_-_1.3.2022.pdf?904

Deklaracja B – dla lokali niemieszkalnych

https://www.gunb.gov.pl/sites/default/files/pliki/dokumenty/deklaracja_b_v.1.4_-_1.03.2022.pdf?905

 

  Kliknij aby odsłuchać Dnia 30 CZERWCA 2022 roku mija termin złożenia deklaracji o posiadanym źródle ciepła w budynku lub lokalu mieszkalnym, ale także w lokalu użytkowym (sklep, biuro, garaż, altana itp.). Jeżeli jeszcze nie dokonali Państwo tego obowiązku to pozostał miesiąc, aby  w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Sępólnie Kraj. (pokój nr 10) złożyć deklarację. Jeżeli posiadają Państwo profil zaufany to jest możliwość złożenia deklaracji przez internet (strona www.gunb.gov.pl). Po terminie mogą zostać naliczane kary grzywny nawet w kwocie 5.000 zł za niewypełnienie obowiązku ustawowego. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 52 389 42 54 Deklaracja A – dla budynków i lokali mieszkalnych  https://www.gunb.gov.pl/sites/default/files/pliki/dokumenty/deklaracja_a_v.1.4_-_1.3.2022.pdf?904 Deklaracja B – dla lokali niemieszkalnych https://www.gunb.gov.pl/sites/default/files/pliki/dokumenty/deklaracja_b_v.1.4_-_1.03.2022.pdf?905   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech