Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - maj 2022

10 lat temu oddano do użytku halę widowiskowo – sportową Krajna Arena, dlatego jutro (sobota 4 czerwca) szykuje się duża impreza połączona z obchodami Dnia Dziecka.

Od tych właśnie informacji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń maja w gminie Sępólno, ale oprócz tego w programie powiemy jeszcze: o oświetleniu bocznego boiska treningowego na stadionie, o absolutorium i votum zaufania dla burmistrza, i o zakończonej budowie drogi w miejscowości Wysoka Krajeńska. Na koniec relacja z podpisania umowy na budowę największej gminnej inwestycji w historii, czyli trzeciego przedszkola w mieście.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech