Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Powitanie nowo narodzonych dzieci

Witamy!

Dnia 14. czerwca  2022 roku rodzice ze swoimi dziećmi urodzonymi w II półroczu  2021 roku mieli przyjemność uczestniczyć w dwunastym powitaniu dzieci nowonarodzonych w Gminie Sępólno Krajeńskie. Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Pan Waldemar Stupałkowski, złożył serdeczne gratulacje szczęśliwym rodzicom. Maluszki otrzymały pamiątkowe ręczniki z wyhaftowanym wizerunkiem Wawrzynka.

Podczas uroczystości obecna była również wspomniana maskotka Wawrzynka, która zapraszała do wspólnych, pamiątkowych zdjęć oraz rozweselała gości. Spotkanie dało również możliwość zwiedzenia żłobka i klubu dziecięcego. Był to czas rozmów oraz wspólnej zabawy z dziećmi na salach.

W drugim półroczu 2021 w Gminie Sępólno Krajeńskie urodziło się 74 dzieci. Rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów wychowawczych a dzieciom dużo zdrowia, a także powodów do radości w eksplorowaniu otaczającego ich świata.

Zadanie realizowane w ramach IX edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Witamy! Dnia 14. czerwca  2022 roku rodzice ze swoimi dziećmi urodzonymi w II półroczu  2021 roku mieli przyjemność uczestniczyć w dwunastym powitaniu dzieci nowonarodzonych w Gminie Sępólno Krajeńskie. Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Pan Waldemar Stupałkowski, złożył serdeczne gratulacje szczęśliwym rodzicom. Maluszki otrzymały pamiątkowe ręczniki z wyhaftowanym wizerunkiem Wawrzynka. Podczas uroczystości obecna była również wspomniana maskotka Wawrzynka, która zapraszała do wspólnych, pamiątkowych zdjęć oraz rozweselała gości. Spotkanie dało również możliwość zwiedzenia żłobka i klubu dziecięcego. Był to czas rozmów oraz wspólnej zabawy z dziećmi na salach. W drugim półroczu 2021 w Gminie Sępólno Krajeńskie urodziło się 74 dzieci. Rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów wychowawczych a dzieciom dużo zdrowia, a także powodów do radości w eksplorowaniu otaczającego ich świata. Zadanie realizowane w ramach IX edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.     Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech