Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 29 czerwca 2022r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego.

Tematem sesji będzie:

  1. Założenia organizacyjne oświaty gminnej na rok szkolny 2022/2023 wynikające z analizy przyjętych arkuszy organizacyjnych.
  2. Informacja dotycząca bieżącej sytuacji w rolnictwie i leśnictwie na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie.
  3. Raport o realizacji Programu Ochrony Środowiska w Gminie Sępólno Krajeńskie w latach 2020-2021.
  4. Uchwały wg potrzeb.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej  i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty. 

                                                                                                        

Przewodniczący Rady Miejskiej

inż. Franciszek Lesinski      

             

Więcej pod adresem: https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1354

 

  Kliknij aby odsłuchać Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 29 czerwca 2022r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego. Tematem sesji będzie: Założenia organizacyjne oświaty gminnej na rok szkolny 2022/2023 wynikające z analizy przyjętych arkuszy organizacyjnych. Informacja dotycząca bieżącej sytuacji w rolnictwie i leśnictwie na terenie Gminy Sępólno Krajeńskie. Raport o realizacji Programu Ochrony Środowiska w Gminie Sępólno Krajeńskie w latach 2020-2021. Uchwały wg potrzeb. Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej  i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.                                                                                                           Przewodniczący Rady Miejskiej inż. Franciszek Lesinski                     Więcej pod adresem: https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1354   Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech