Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Złote Gody Państwa Wandy i Józefa Senskich

Minęło 50 lat od zawarcia związku małżeńskiego przez Państwa Wandę i Józefa Senskich z Włościbórka.

Z tej okazji Jubilaci zostali odznaczeni przez Burmistrza Sępólna Krajeńskiego, Pana Waldemara Stupałkowskiego, medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” oraz otrzymali okolicznościowe legitymacje podpisane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Państwo Senscy obecnie odpoczywają na zasłużonej emeryturze. Wychowali córkę  i syna, doczekali się wnucząt. Miejscem rodzinnych spotkań jest malowniczo położony dom w Włościbórku, do którego dzieci i wnuki zawsze chętnie przyjeżdżają.

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Minęło 50 lat od zawarcia związku małżeńskiego przez Państwa Wandę i Józefa Senskich z Włościbórka. Z tej okazji Jubilaci zostali odznaczeni przez Burmistrza Sępólna Krajeńskiego, Pana Waldemara Stupałkowskiego, medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” oraz otrzymali okolicznościowe legitymacje podpisane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Państwo Senscy obecnie odpoczywają na zasłużonej emeryturze. Wychowali córkę  i syna, doczekali się wnucząt. Miejscem rodzinnych spotkań jest malowniczo położony dom w Włościbórku, do którego dzieci i wnuki zawsze chętnie przyjeżdżają.     Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech