Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

MUZYCZNIE I ROMANTYCZNIE - KONCERT NA PLAŻY

Na spotkanie z muzyką filmową zaprasza Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem jednak koncert odbędzie się na plaży miejskiej. Wystąpi w nim Joanna Aleksandrowicz.

Jest to postać doskonale znana miłośnikom filmu. Aktorka i wokalistka współpracuje między innymi z Wojciechem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Tym razem artystka swój talent zaprezentuje w naszym mieście – zapowiada Michał Pick, z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

 - Na łonie natury, w pięknych okolicznościach przyrody, nad sępoleńskim jeziorem, usłyszycie Państwo utwory z takich filmów jak: Vabank czy Noce i dnie. Melodie z kultowych musicali i filmów w wykonaniu artystki występującej na deskach największych polskich teatrów, to bez wątpienia propozycja skrojona na romantyczny letni wieczór pod chmurką – dodaje Pick. Koncert odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca o godzinie 20.30 na sępoleńskiej plaży. Wstęp wolny.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Na spotkanie z muzyką filmową zaprasza Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem jednak koncert odbędzie się na plaży miejskiej. Wystąpi w nim Joanna Aleksandrowicz. Jest to postać doskonale znana miłośnikom filmu. Aktorka i wokalistka współpracuje między innymi z Wojciechem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Tym razem artystka swój talent zaprezentuje w naszym mieście – zapowiada Michał Pick, z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim  - Na łonie natury, w pięknych okolicznościach przyrody, nad sępoleńskim jeziorem, usłyszycie Państwo utwory z takich filmów jak: Vabank czy Noce i dnie. Melodie z kultowych musicali i filmów w wykonaniu artystki występującej na deskach największych polskich teatrów, to bez wątpienia propozycja skrojona na romantyczny letni wieczór pod chmurką – dodaje Pick. Koncert odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca o godzinie 20.30 na sępoleńskiej plaży. Wstęp wolny. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

xOd nocy do nocy small.jpg.pagespeed.ic.Hqyvv6 1tO

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech