Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Serwis Informacyjny Gminy Sępólno Krajeńskie - czerwiec 2022

Rozpoczęła się budowa trzeciego przedszkola w mieście, i właśnie od tej największej gminnej inwestycji rozpoczynamy podsumowanie najważniejszych informacji czerwca w gminie Sępólno.

Oprócz tego w programie pokażemy jak przebiegało powitanie nowo narodzonych dzieci w gminie Sępólno, powiemy także kto i kiedy wyremontuje drogę we Włościborzu oraz jak ubiegły rok zamknęły dwie gminne spółki, czyli Zakład Gospodarki Komunalnej i Zakład Transportu i Usług. Na koniec powiemy co na sezon wakacyjny przygotowały Centrum Sportu i Rekreacji, Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury i Sztuki.

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech