Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Sobótkowe wołanie

Zapraszamy Państwa 26 czerwca (w niedzielę) na godzinę 20:30, gdzie na plaży miejskiej w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się „Sobótkowe wołanie”.

Będzie to artystyczna odsłona nawiązująca do obrzędowości Nocy Świętojańskiej oraz istniejącego w tradycji naszych słowiańskich przodków kultu słońca, ognia i wody. Wydarzenie to będzie inaugurowało koncert filmowo-musicalowy „Od nocy do Nocy” Joanny Aleksandrowicz.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Zapraszamy Państwa 26 czerwca (w niedzielę) na godzinę 20:30, gdzie na plaży miejskiej w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się „Sobótkowe wołanie”. Będzie to artystyczna odsłona nawiązująca do obrzędowości Nocy Świętojańskiej oraz istniejącego w tradycji naszych słowiańskich przodków kultu słońca, ognia i wody. Wydarzenie to będzie inaugurowało koncert filmowo-musicalowy „Od nocy do Nocy” Joanny Aleksandrowicz. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

Sobótkowe wołanie

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech