Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Deszcze niespokojne – koncert na molo odwołany

Nieprzejednany Alert RCB odwołał dzisiejszy koncert zespołów Vibe i Entfloria.

Z uwagi na potwierdzane w kolejnych serwisach prognozowane opady deszczu i burze planowany na sępoleńskim molo koncert nie odbędzie się. Upalne lato płata figle, ale co się odwlecze, to nie uciecze i wkrótce poinformujemy Was o nowym terminie koncertu. Bądźcie czujni, do usłyszenia!

 

  Kliknij aby odsłuchać Nieprzejednany Alert RCB odwołał dzisiejszy koncert zespołów Vibe i Entfloria. Z uwagi na potwierdzane w kolejnych serwisach prognozowane opady deszczu i burze planowany na sępoleńskim molo koncert nie odbędzie się. Upalne lato płata figle, ale co się odwlecze, to nie uciecze i wkrótce poinformujemy Was o nowym terminie koncertu. Bądźcie czujni, do usłyszenia!   Powered By GSpeech

 

odwołane

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech