Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Etno wakacje z CKiS w Sępólnie

Podczas Etno wakacji uczestnikom dopisywała zarówno pogoda jak i dobre humory, przyjemne nastroje i chęci do wspólnych działań.

Przez miniony tydzień dzieci poznały m.in.  jak wyglądało życie na wsi w dawnych czasach, dowiedziały się nieco o kulturze naszego regionu, zintegrowały się poprzez wspólne zabawy i ochoczo podejmowały się wykonywaniu „zadań”, które dla nich przygotowaliśmy.

Niewątpliwie był to czas spędzony przyjemnie z pożytecznym :-).

Dziękujemy za te dni spędzone z Wami i wszystkim dzieciom życzymy fajnych, beztroskich i bezpiecznych wakacji :-).

 

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: Katarzyna Falkowska

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Podczas Etno wakacji uczestnikom dopisywała zarówno pogoda jak i dobre humory, przyjemne nastroje i chęci do wspólnych działań. Przez miniony tydzień dzieci poznały m.in.  jak wyglądało życie na wsi w dawnych czasach, dowiedziały się nieco o kulturze naszego regionu, zintegrowały się poprzez wspólne zabawy i ochoczo podejmowały się wykonywaniu „zadań”, które dla nich przygotowaliśmy. Niewątpliwie był to czas spędzony przyjemnie z pożytecznym :-). Dziękujemy za te dni spędzone z Wami i wszystkim dzieciom życzymy fajnych, beztroskich i bezpiecznych wakacji :-).   Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim Tekst: Katarzyna Falkowska     Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech