Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

JARMARK ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA JUŻ W SOBOTĘ

Ponad 30 wystawców z całego regionu zaprezentuje swoje produkty podczas tegorocznego Jarmarku Świętego Wawrzyńca.

Jest to wydarzenie inaugurujące Dni Sępólna Krajeńskiego. Na jarmark zapraszamy w najbliższą sobotę (6.08) w godzinach od 14.00 do 19.00 na targowisko miejskie „Mój Rynek”.

Prezentowany na stoiskach asortyment to przede wszystkim wyroby rękodzielnicze. Swoje prace zaprezentują lokalni artyści i rzemieślnicy. Będą też wyroby kulinarne. - Myślę, że mieszkańców Sępólna nie trzeba specjalnie zachęcać do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które od lat jest ściśle związane z obchodami Dni Sępólna Krajeńskiego – mówi Michał Pick, z sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki.

Całości towarzyszyć będą występy artystyczne. Na scenie wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta Centrum Kultury i Sztuki, Zespół taneczny „Modraki”, zespół ludowy „Lutowianie” oraz sekcja wokalna Uniwersytetu Trzeciego Wieku. O 16.00 wystąpi także znany akordeonista – Maciej Gucik. O 17.30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru - Jacka Silskiego. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

JARMARK ŚW, WAWRZYŃCA big

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech