Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Księżniczka Rosa i Klimek – spektakl teatralny dla dzieci

W ramach Dni Sępólna Krajeńskiego Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce” oraz aktorzy Teatru Katarynka zapraszają najmłodszych mieszkańców miasta oraz ich rodziców i dziadków do udziału w interaktywnym spektaklu pt. „Księżniczka Rosa i Klimek”. 

Teatr odbędzie się, 9 sierpnia 2022 r, o godz. 16:00 na molo spacerowym w Sępólnie Krajeńskim.

         „Księżniczka Rosa i Klimek”, to baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół, którzy zmierzyć się muszą z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem.  Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu, spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

            Zadanie realizowane w ramach projektu „Legendy i podania skrzat opowiada”. Projekt finansowany jest ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie, a realizowany przez Stowarzyszenie „Trzecie Miejsce”.

Teatr dla dzieci plakat 1

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech