Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Sielskie śniadanie na trawie, czyli smaki wsi

Już po raz siódmy mamy przyjemność zaprosić najmłodszych mieszkańców miasta na coroczne Śniadanie na trawie.

Tegoroczna edycja przygotowana zostanie w tradycyjnej formule plenerowego pikniku, którego hasłem przewodnim jest „Sielskie na śniadanie na trawie” – odwołujące się do tradycji wiejskich śniadań. Podczas tego wydarzenia najmłodsi będą mogli zasmakować przysmaków kojarzących się z wsią. Śniadanie odbędzie się we wtorek 9 sierpnia o godzinie 10:00 na placu przed budynkiem Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, nie może Państwa zabraknąć!

09.08.2022 r.

Godz. 10:00

Plac przed budynkiem CKiS w Sępólnie Krajeńskim

ŚNIADANIE NA TRAWIE

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech