Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 28 września 2022r.

Głównymi tematami sesji będzie:

  1. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sępólno Krajeńskie,
  2. Wręczenie stypendiów, nagród i wyróżnień Gminy Sępólno Krajeńskie dla uczniów za uzyskane w poprzednim roku szkolnym wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe.
  1. Uchwały wg potrzeb.

 
I część sesji - Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim,

                    sala im. L. Prądzyńskiego ul. Tadeusza Kościuszki 11, godzina 10:00,
II część sesji- (dotycząca oświaty w Gminie Sępólno Krajeńskie)

                        - hala widowiskowo- sportowa KRAJNA ARENA

                        w Sępólnie Krajeńskim, ul. Chojnicka 19, godzina 13:00.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.


                                                                                                         
                                                            Przewodniczący Rady Miejskiej

                                                                inż. Franciszek Lesinski  

   

Transmisja on-line w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie http://www.bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1143

stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie https://www.gmina-sepolno.pl/index.php/rada-miejska/sesje-rady-miejskiej/60-kadencja-viii-lata-2018-2023

         

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dot. nagrywania oraz transmisji obrad Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Klauzula RODO (144kB)

Więcej pod adresem: https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1360

 

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 28 września 2022r. Głównymi tematami sesji będzie: Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sępólno Krajeńskie, Wręczenie stypendiów, nagród i wyróżnień Gminy Sępólno Krajeńskie dla uczniów za uzyskane w poprzednim roku szkolnym wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe. Uchwały wg potrzeb.   I część sesji - Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim,                     sala im. L. Prądzyńskiego ul. Tadeusza Kościuszki 11, godzina 10:00, II część sesji- (dotycząca oświaty w Gminie Sępólno Krajeńskie)                         - hala widowiskowo- sportowa KRAJNA ARENA                         w Sępólnie Krajeńskim, ul. Chojnicka 19, godzina 13:00. Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.                                                                                                                                                                       Przewodniczący Rady Miejskiej                                                                 inż. Franciszek Lesinski       Transmisja on-line w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sępólno Krajeńskie http://www.bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1143 stronie internetowej Gminy Sępólno Krajeńskie https://www.gmina-sepolno.pl/index.php/rada-miejska/sesje-rady-miejskiej/60-kadencja-viii-lata-2018-2023           Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dot. nagrywania oraz transmisji obrad Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim Klauzula RODO (144kB) Więcej pod adresem: https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1360         Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech