Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

MIMO WYSOKIEJ CENY, BOISKO W ZALESIU POWSTANIE

Miało kosztować 500 tysięcy, będzie kosztowało 900 tysięcy złotych.

Mowa o boisku, które ma powstać przy Szkole Podstawowej w Zalesiu w gminie Sępólno Krajeńskie. Rozstrzygnięty kilka dni temu przetarg wykazał, że budowa tego obiektu będzie sporo droższa niż zakładano. Mimo to, samorząd zdecydował się na realizację tej inwestycji.

Władze gminy zakładają, że taniej już nie będzie. Rosnące ceny, koszty pracy i prowadzenia firm powodują, że ogłaszanie kolejnych przetargów skutkować będzie coraz droższymi ofertami. Niezrealizowanie inwestycji w terminie, może z kolei spowodować przepadek pozyskanej dotacji w wysokości 400 tysięcy złotych.

- Na nasze ogłoszenie wpłynęły trzy oferty. Wszystkie trzy były cenowo bardzo blisko siebie, jeżeli chodzi o wartość tego zadania. Więc myślę, że to już jest na dzisiejsze czasy taka realna cena, a chcąc mieć boisko jeszcze w tym roku zrealizowane, powinniśmy przetarg już teraz rozstrzygnąć – uważa Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Zwycięzca przetargu będzie musiał wykonać powierzone mu zadanie do końca tego roku. W Zalesiu ma powstać boisko wielofunkcyjne, przystosowane do gry w koszykówkę, siatkówkę, tenisa i piłkę nożną. Obiekt ma być też ogrodzony i oświetlony.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Miało kosztować 500 tysięcy, będzie kosztowało 900 tysięcy złotych. Mowa o boisku, które ma powstać przy Szkole Podstawowej w Zalesiu w gminie Sępólno Krajeńskie. Rozstrzygnięty kilka dni temu przetarg wykazał, że budowa tego obiektu będzie sporo droższa niż zakładano. Mimo to, samorząd zdecydował się na realizację tej inwestycji. Władze gminy zakładają, że taniej już nie będzie. Rosnące ceny, koszty pracy i prowadzenia firm powodują, że ogłaszanie kolejnych przetargów skutkować będzie coraz droższymi ofertami. Niezrealizowanie inwestycji w terminie, może z kolei spowodować przepadek pozyskanej dotacji w wysokości 400 tysięcy złotych. - Na nasze ogłoszenie wpłynęły trzy oferty. Wszystkie trzy były cenowo bardzo blisko siebie, jeżeli chodzi o wartość tego zadania. Więc myślę, że to już jest na dzisiejsze czasy taka realna cena, a chcąc mieć boisko jeszcze w tym roku zrealizowane, powinniśmy przetarg już teraz rozstrzygnąć – uważa Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Zwycięzca przetargu będzie musiał wykonać powierzone mu zadanie do końca tego roku. W Zalesiu ma powstać boisko wielofunkcyjne, przystosowane do gry w koszykówkę, siatkówkę, tenisa i piłkę nożną. Obiekt ma być też ogrodzony i oświetlony. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

 

Obraz1

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech