Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZŁOTE GODY PAŃSTWA JARSKICH

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje.

Antoine de Saint-Exupéry

Dnia 18 listopada br. Państwo Danuta i Henryk JARSCY obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

50 rocznica zawarcia związku małżeńskiego, czyli Złote Gody to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata.

Szanowni Jubilaci za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra rodziny założonej przed pół wiekiem zostali odznaczeni „Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Burmistrz  wyraził słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękował za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia.

 

  Kliknij aby odsłuchać Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. Antoine de Saint-Exupéry Dnia 18 listopada br. Państwo Danuta i Henryk JARSCY obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. 50 rocznica zawarcia związku małżeńskiego, czyli Złote Gody to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata. Szanowni Jubilaci za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra rodziny założonej przed pół wiekiem zostali odznaczeni „Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Burmistrz  wyraził słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękował za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia.   Powered By GSpeech

 

2022 11 18 jubileusz 003

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech