Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 30 listopada 2022r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego.

Tematem sesji będzie:

  1. Informacja na temat przygotowania do sezonu zimowego i utrzymania dróg.
  1. Informacja o zasobie mieszkaniowym.
  1. Informacja o stanie sprzedaży mienia komunalnego.
  1. Przyjęcie stawek opłat i podatków lokalnych na 2023 rok.
  1. Uchwały wg potrzeb.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty. 

                                                                                                        

Przewodniczący Rady Miejskiej

inż. Franciszek Lesinski       

             

Więcej pod adresem: https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1369

 

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Uprzejmie zapraszam na sesję Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim, która  odbędzie się w dniu 30 listopada 2022r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 11 w sali im. L. Prądzyńskiego. Tematem sesji będzie: Informacja na temat przygotowania do sezonu zimowego i utrzymania dróg. Informacja o zasobie mieszkaniowym. Informacja o stanie sprzedaży mienia komunalnego. Przyjęcie stawek opłat i podatków lokalnych na 2023 rok. Uchwały wg potrzeb. Jednocześnie informuję, że zgodnie z art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.                                                                                                           Przewodniczący Rady Miejskiej inż. Franciszek Lesinski                      Więcej pod adresem: https://bip.gmina-sepolno.pl/?cid=1369       Powered By GSpeech

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech