Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Zgłoszenia wystawców na XVI Dzień Adwentowy w Sępólnie Krajeńskim

Zapraszamy wystawców dzieł rękodzielniczych do zgłaszania swoich stoisk w XVI Dniu Adwentowym, który będzie miał miejsce 17 grudnia na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” w Sępólnie Krajeńskim.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 52 388 01 60. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15.12.2021 r. Karta zgłoszenia oraz regulamin jest dostępna na stronie www.ckissepolno.com.pl. Liczba stoisk jest ograniczona.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

  Kliknij aby odsłuchać Zapraszamy wystawców dzieł rękodzielniczych do zgłaszania swoich stoisk w XVI Dniu Adwentowym, który będzie miał miejsce 17 grudnia na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” w Sępólnie Krajeńskim. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 52 388 01 60. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15.12.2021 r. Karta zgłoszenia oraz regulamin jest dostępna na stronie www.ckissepolno.com.pl. Liczba stoisk jest ograniczona. Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim     Powered By GSpeech

 

 

adwentowy wystawcy

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech