Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Witamy!

Dnia 21.11.2022 roku Pan Burmistrz Waldemar Stupałkowski  po raz 13 przywitał dzieci urodzone w I półroczu 2022 roku  i złożył gratulacje szczęśliwym rodzicom.

Maluszki obdarowane zostały ręcznikiem z wizerunkiem Wawrzynka, który również obecny był podczas uroczystości. Spotkanie dało również możliwość zwiedzenia żłobka i klubu dziecięcego. Był to czas rozmów oraz wspólnej zabawy z dziećmi na salach.

Zadanie realizowane w ramach IX edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

  Kliknij aby odsłuchać Dnia 21.11.2022 roku Pan Burmistrz Waldemar Stupałkowski  po raz 13 przywitał dzieci urodzone w I półroczu 2022 roku  i złożył gratulacje szczęśliwym rodzicom. Maluszki obdarowane zostały ręcznikiem z wizerunkiem Wawrzynka, który również obecny był podczas uroczystości. Spotkanie dało również możliwość zwiedzenia żłobka i klubu dziecięcego. Był to czas rozmów oraz wspólnej zabawy z dziećmi na salach. Zadanie realizowane w ramach IX edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.   Powered By GSpeech

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech