Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

FERIE W SĘPOLEŃSKIM CENTRUM SPORTU I REKREACJI

Dwa turnusy sportowe dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat, zorganizuje podczas tegorocznych ferii zimowych Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Łącznie z oferty skorzysta około 50 młodych sportowców.

Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 9.00 do 15.00, codziennie od poniedziałku do piątku. Pierwszy turnus w pierwszym, a drugi w drugim tygodniu ferii. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Robert Czerechowski z sępoleńskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

- Harmonogram jest bardzo szeroki. Będzie coś dla miłośników tenisa, badmintona, piłki nożnej, unihokeja, ale też takich gier i zabaw sportowych jak kwadrant, dwa ognie, rzucanki siatkarskie. Będzie też możliwość wejścia na ściankę wspinaczkową, a oprócz aktywnej formy rekreacji. organizator zapewnia też dwa posiłki dziennie – mówi Czerechowski.

Wszystkie zajęcia poprowadzą instruktorzy i trenerzy sportowi. Udział w półkoloniach jest płatny – 300 złotych za dziecko. Honorowana jest także Karta Dużej Rodziny.

Lista chętnych co prawda jest już pełna. Istnieje jednak możliwość zapisania dziecka na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji lub choroby, któregoś z uczestników turnusu, do zabawy będą zapraszane dzieci z tej właśnie listy rezerwowej. Tegoroczne ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczynają się 30 stycznia i potrwają do 12 lutego.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

 

  Kliknij aby odsłuchać Dwa turnusy sportowe dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat, zorganizuje podczas tegorocznych ferii zimowych Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Łącznie z oferty skorzysta około 50 młodych sportowców. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 9.00 do 15.00, codziennie od poniedziałku do piątku. Pierwszy turnus w pierwszym, a drugi w drugim tygodniu ferii. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Robert Czerechowski z sępoleńskiego Centrum Sportu i Rekreacji. - Harmonogram jest bardzo szeroki. Będzie coś dla miłośników tenisa, badmintona, piłki nożnej, unihokeja, ale też takich gier i zabaw sportowych jak kwadrant, dwa ognie, rzucanki siatkarskie. Będzie też możliwość wejścia na ściankę wspinaczkową, a oprócz aktywnej formy rekreacji. organizator zapewnia też dwa posiłki dziennie – mówi Czerechowski. Wszystkie zajęcia poprowadzą instruktorzy i trenerzy sportowi. Udział w półkoloniach jest płatny – 300 złotych za dziecko. Honorowana jest także Karta Dużej Rodziny. Lista chętnych co prawda jest już pełna. Istnieje jednak możliwość zapisania dziecka na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji lub choroby, któregoś z uczestników turnusu, do zabawy będą zapraszane dzieci z tej właśnie listy rezerwowej. Tegoroczne ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczynają się 30 stycznia i potrwają do 12 lutego. Nota prawna: Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.   Powered By GSpeech

 

csirKEP03734

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech