Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie   Kliknij aby odsłuchać Witaj na Gmina Sępólno Krajeńskie Powered By GSpeech

Licytacje WOŚP w Sztabie CKiS w Sępólnie Krajeńskim

29 stycznia 2023 roku po raz 31. zagra ponownie największa, najgłośniejsza i najpiękniejsza Orkiestra świata, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Podczas kolejnego finału będziemy zbierać środki na zakup nowoczesnych urządzeń do radzenia sobie z sepsą. Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała również w naszym mieście- Sępólnie Krajeńskim. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne artystyczne atrakcje oraz – co szczególnie ważne – licytacje przedmiotów i usług, z których pieniądze zasilą konto fundacji.

Licytować można już teraz na naszym koncie Allego:

https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno

Oryginalne gadżety, które otrzymaliśmy od Fundacji WOŚP, będziemy natomiast licytować podczas koncertu finałowego 29 stycznia od godz. 16:00 w sali koncertowej CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Pamiętajmy – gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Z poważaniem,

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

 

  Kliknij aby odsłuchać 29 stycznia 2023 roku po raz 31. zagra ponownie największa, najgłośniejsza i najpiękniejsza Orkiestra świata, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas kolejnego finału będziemy zbierać środki na zakup nowoczesnych urządzeń do radzenia sobie z sepsą. Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała również w naszym mieście- Sępólnie Krajeńskim. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne artystyczne atrakcje oraz – co szczególnie ważne – licytacje przedmiotów i usług, z których pieniądze zasilą konto fundacji. Licytować można już teraz na naszym koncie Allego: https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno Oryginalne gadżety, które otrzymaliśmy od Fundacji WOŚP, będziemy natomiast licytować podczas koncertu finałowego 29 stycznia od godz. 16:00 w sali koncertowej CKiS w Sępólnie Krajeńskim Pamiętajmy – gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! Z poważaniem, Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim   Powered By GSpeech

 

 

 

Kliknij aby odsłuchać Powered By GSpeech